کتاب علم پنهان قیمت و حجم

"تیم اُرد" مردی شناخته شده در امور مالی با بیش از 25سال سابقه‏ می‏باشد. او در سال 1973 در رشته تدریس ریاضیات از دانشگاه نبراسکا فارغ‏ التحصیل شد. او دارای مدارک کارگزاری سری 7، 63، 4و24 (مترجم:مربوط به بازار آمریکا) می‏باشد. او دارای مسوولیت های متعددی درزمینه‏ های مالی و نیز کارگزاری بوده است.

"تیم" در مسابقات آپشن ایالت متحده سال 1988 در مقام چهارم قرارگرفت. در سال 2002، در مسابقاتی که توسط شرکت مدیریت سرمایه "شرینر کاپیتال" برگزار شد، در بین 294 شرکت‏ کننده که خود مدیر سرمایه ‏گذاری بودند، در مقام نهم ایستاد.

او معمولاً در بین 10 نفر برتر معرفی شده توسط "تایمر دایجست" می‏ باشد. او دربازه زمانی 6ماهه منتهی به اکتبر سال 2006 در500S&P حائز رتبه 5 شد. همچنین او در حوزه طلا در بازه زمانی منتهی به ژانویه 2006حائز رتبه اول گردید.

تیم، تاکنون مطالب مختلفی را پیرامون"اوراکل اُرد" که از سال 1990 تاسیس شده منتشر کرده است. اوراکل اُرد شامل انتشار ایمیل در چهار روز هفته از دوشنبه تا پنجشنبه و پیرامون بررسی بازار طلا، نزدک و S&P می‏باشد.

در اواخر دهه 1990، تیم موفق به ابداع روشی جدید برای پیش‏بینی بازار سهام نیویورک شد. این روش براساس ادغام شاخص حجم (تیک) و الگوهای شمعی می‏ شد که برای معامله‏ گران کوتاه‏ مدتی مناسب بود. او در اواسط دهه 90 چندین مقاله پیرامون روش خود در مجله " Technical Analysis of Stocks & Commodities" به چاپ رساند که امروزه توسط معامله‏ گران کوتاه‏ مدت استفاده می ‏شود. همچنین در جولای سال 2005 روشی که براساس قیمت و حجم بود را معرفی کرد.

در سال 2004، تیم برنامه ه‏ای نرم‏ افزاری که براساس استفاده از قدرت حجم در سوینگ و برای پیش‏بینی سهام و شاخص بود را معرفی نمود. این نرم ‏افزار "حجم اُرد" نامیده شد که تا امروز، سمینارهای زیادی نیز در اقصی نقاط گوناگون پیرامون آن برگزارگردیده است.

 

 لینک سفارش کتاب

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جهان بورس در تلگرام و اینستاگرام

 
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
 
 
ما را در کانال تلگرام دنبال کنید
 

جهان بورس، با هدف طراحی ، ساخت ،اجرا ، مشاوره و آموزش به معامله گران سهام ، آتی سکه و...در زمینه های طراحی استراتژی ، برنامه نویسی در متا تریدر 4 و 5 ، طراحی

توضیحات بیشتر...

تماس با ما

 

ادرس:  تهران

 

تلفن تماس:  +98 910 929 1373

 

فکس          +98 910 929 1373

 

ایمیل :  iran_analyst_stock@yahoo.com

لینک های کاربردی

خبرنامه

عزیزانیکه علاقمند به کار تیمی با جهان بورس هستند خواهشمند است با ما ارتباط برقرار کنند